E-kniha: Identita

Na začátku roku 2020 jsem studovala Ateliér grafického designu ve Scholastice. Součástí studia byla i semestrální práce. V té době jsem dost přemýšlela nad svou vlastní identitou a tak mě napadlo, že to využiju. Výsledkem mé práce byl fyzický sešit, který obsahuje několik sekcí s otázkami, které mají podpořit člověka na cestě hledání své vlastní identity.


Často hledáme definici sebe sama ve vnějším světě a zapomínáme, že všechny odpovědi se nachází uvnitř nás samotných. Posláním tohoto sešitu je zvědomit si vlastní identitu a přispět tak k vytvoření zdravější a sebevědomější společnosti a tím i příjemnějšího světa ke spolužití. Proč je identita důležitá ti nastíní i jeden z mých článků.

Grafické zpracování

Hlavní náplní práce bylo tento koncept graficky zpracovat. Otisky prstů znázorňují osobní identitu a to, jak ji používáme v každodenním životě. Otisky jsou jedinečné, neopakovatelné, autentické a chrakteristické pro každou osobu. V sešitu jsou umístěny tak, aby ukázaly způsob, jakým se dotýkáme stránek, když skutečně listujeme nebo držíme knihu.

Stáhni si ebook

Sešit má i elektronickou podobu, která je volně ke stažení na odkazech níže:

Česká verze

English version

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek